SWEET.TV

Промокоди SWEET.TV


Ми - одні із лідерів ринку ОТТ-сервісів і представлені на всій території країни.

Іншими словами, ОТТ-сервіс часто називають стрімінговою платформою. Що це означає? Простіше кажучи, ми передаємо ТБ- і відеосигнал у реальному часі через інтернет. Тобто наш контент можна дивитися на будь-якому пристрої, звідки завгодно і коли завгодно. Для цього потрібно всього-на-всього під’єднатися до мережі.

На нашій платформі представлені національні, преміальні та міжнародні телеканали, а також кінозал із рейтинговими голівудськими фільмами, прем’єрами та мультфільмами. Крім цього, ми зібрали бібліотеку із кращими світовими серіалами.

Сімейна передплата

Підключай 5 пристроїв за ціною одного тарифу. Тобто у межах кожного підключення одночасно можна дивитися контент на 5 різних девайсах. А ще це дозволяє почати перегляд на одному пристрої, а потім продовжити на іншому.

Інтерактивне ТБ

Можливість керувати прямим ефіром телебачення. Це дозволяє коли завгодно поставити новини, шоу або фільм на паузу, перемотати назад та навіть переглянути запис передачі за минулі 14 днів!

Культові фільми з українською доріжкою

від Disney, Universal, Paramount та Sony вже включені в наш стандартний тариф. Тож ти зможеш переглядати їх без додаткових платежів. А ще ми здійснюємо власний ексклюзивний дубляж обраних голівудських кінохітів українською мовою.

Ми вважаємо, що якісна художня доріжка на нашій рідній мові — це справжня цінність. Тому поставили собі за мету дати глядачам найкращий голлівудський контент гарною українською мовою.

Золота колекцiя мультфільмів

На платформі доступні свіжі прем’єри, популярні стрічки останніх років, культові кінохіти та фільми з відомими акторами. Також ми зібрали "золоту колекцію" голлівудських мультфільмів. Ти зможеш подивитися “Вольт”, “Суперсімейка”, “Тачки”, “Мадагаскар” та багато інших, які вважаються найкращими в своєму роді. Контент доступний за передплатою.

Вони доступні безкоштовно в тарифі, з батьківським контролем та без небажаної для дитини реклами.

Як скористатись промокодом SWEET.TV

Для того, щоб скористатися промокодом, виконайте наступні дії:

  1. Зареєструйте новий або увійдіть в свій існуючий особистий кабінет на сервісі SWEET.TV
  2. Перейдіть до розділу “Промокоди”.
  3. В полі “Введіть промокод” вкажіть наявний у вас промокод та натисніть кнопку “Активувати”.
SidebarКабінетМенюУлюблені
Вгору